ORDER
O nas

Jsme prvním a jediným certifikovaným dodavatelem Živých Raků na území ČR, dovozem se zabýváme od roku 2012. Naše společnost má všechna potřebná povolení v oblasti podnikání s raky, schválená místními úřady. Veterinární číslo CZ 11A02993

V současné době společnost podniká v několika hlavních směrech:

— Velkoobchodní a maloobchodní prodej raků a mořských plodů po celé Evropě.
— Rozvoz hotových mořských plodů po Praze.
— Pořádání gastronomických akcí a festivalů.
— Art studio food floristiky.

Čerstvost a kvalitu raků garantujeme nejen na papíře, ale i v praxi a jsme připraveni potvrdit zodpovědnost a profesionalitu v rámci námi poskytovaných služeb.

Raci se loví především ve světoznámém jezeře Sevan, které se nachází v Arménii a je považováno za největší vysokohorské jezero na světě.

Druhým místem jsou vyspělé farmy s křišťálově čistými jezery v Bulharsku.
ŽIVÍ RACI jsou doručováni letadlem ve speciálních termokontejnerech, což zajišťuje jejich čerstvost a životaschopnost po dobu 12 dnů při dodržování optimální teploty od +2oC do +7oC.

Restauracím a pivnicím nabízíme vzájemně výhodnou spolupráci v podobě pravidelných dodávek Živých Raků po celé Evropě.

Raci jsou odedávna považováni za pochoutku s jedinečnou vytříbenou chutí a lákavou vůní. S přihlédnutím k jejich nedostatku v České republice raci chutnají dvojnásob!

Pokud není vaření vaším koníčkem nebo chcete ušetřit čas, pak vám raci uvaření podle originálních receptur našich kuchařů poskytnou příležitost naplno odhalit všechna jejich chuťová kouzla. Garantujeme, že při vaření se nepoužívají mražení, ale výhradně čerství živí raci.

Nezůstáváme stát na jednom místě, spokojeni s dosaženými výsledky. Hlavním strategickým vektorem naší společnosti je neustálý, nepřetržitý rozvoj a zlepšování ve všech oblastech na základě přání a doporučení klientů.
Tak se díky konsolidaci týmu profesionálů a nadšenců kolem společné myšlenky zrodil nový, autorský projekt s názvem VečeRaků, který na území České republiky nemá obdoby.

Číst dál

VečeRaků je neopakovatelný a jedinečný cyklus tematických akcí věnovaných ceremoniálu degustace Raků, který nenechá lhostejným ani toho nejnáročnějšího hosta.
Každá akce je založená na výhradně individuálním přístupu, jehož hlavní součástí je personálně vytvořený bohatý program vycházející ze specifik a formátu podniku. Základními prvky každé degustace je: příprava raků našimi vysoce kvalifikovanými kuchaři podle originálních receptur, master class zaměřený na správné pojídání Raků, tematická výzdoba sálu ve firemním stylu VečeRaků, nestandardní soutěže, kterými provází moderátor večera a řada dalších nezapomenutelných zábav, které uvidíte na příštím setkání při ochutnávce.

Mezi naše partnerské podniky patří: ELCAMINO, LAREPUBLICA, MALEVERSAILLES

Naši odborníci připraví brutální a chutný dárek v podobě kytice z raků a nebo dárkový koš z mořských plodů, který u obdarovaného nepochybně vyvolá vlnu emocí.